SIKÇA SORULAN SORULAR
NELER Mİ SORULDU?
Mutlukobi web sitelerinin, yazılım alt yapısı hangi özelliklere sahiptir ?
Merhabalar, Mutlukobi web sitelerimizin yazılım alt yapısı tamamen Dinamik bir alt yapıya sahiptir. Web sitenizde görmüş olduğunuz içeriklerin tamamını yazılım alt yapısı olan yönetim panelinden hızlı bir şekilde değiştire bilir ve yeni içerikler ekleye bilirsiniz. Kısaca mevcutta var olan en güncel yazılım alt yapısı ile yapmış olduğumuz yönetim panelinde web sitenizde bulunan tasarım hariç bütün değişiklikleri yapabilirsiniz.
Tasarımları farklı renkler ile dizayn edebilirmisiniz ?
Merhabalar. Yapmış olduğumuz tasarımlar profesyonel ellerden çıktığı için renkler ile ilgili takılınan yada istenilen özel isteklere göre dizaynı hızlı bir şekilde yapılabilir. Size kalan sadece tasarımı seçmek :)
Mutlukobi istiyorum ancak logom yok ?
Merhabalar. Logo tamamen bir firmanın özbenligini yansıttığı için bu çalışma özel bir tasarım gerektirir. Ancak müşterilerimiz için geliştirmiş olduğumuz Mutlukobi projemiz ile logo çalışmalarını da hizmet çercevesi içerisinde desteğini sağlıyoruz.
Mutlukobi tasarımları firmaya özelmidir ?
Merhabalar. Anlaşılacağı üzere yapılan tasarımlar sabittir ve bir tasarımı birden fazla firma seçebilir ve kullana bilir. Ancak firmanın isteyeceği renk tonlar, logo ile uyumu sitenin diğer sitelerden farklı bir görünüme sahip olmasını sağlayabilir. Bu projenin amacı tamamen yeni çıkan web site kanunu ile alakalı firma sahiplerini web site sahibi yapmayı amaçlamaktır.
Mutlukobi satın almak istiyorum. Kaç gün içerisinde teslim edilir ?
Merhabalar. mutlukobi.com Web sitemizden tasarımınızı seçtiğiniz ve ödeme işleminizi yaptığınız andan itibaren ortalama 5 iş günü içerisinde web siteniz için belirtmiş olduğunuz renk değişimleri , dil seçenekleri ve içerik entegrasyonları tamamlanarak site sahibine günlük rapor verilerek 5 iş günü sonunda size yönetim paneli eğitimi vererek web sitenizi firmaya teslim ediyoruz.
Mutlukobi web siteni kuracagım hosting ve domain'im yok ?
Merhabalar. Web sitenizi kurulum aşamasında olmazsa olmaz şeylerden biri hosting ve domaindir. Hosting web sitenizin dosyalarını barındıran bir alandır, domain ise web sitenizin alan adıdır örneğin: mutlukobi.com. Bütün bu desteği biz size sağlayabiliriz yada çeşitli firmalardan hosting ve domain ihtiyacınızı karşılaya bilirsiniz.
Mutlukobi Lütfen bekleyin

Sayfa yükleniyor