SÜREÇ NASIL İŞLER?
HERŞEY TAM TIKIRINDA
MutluKobi ile siz mutlu, müşterileriniz musmutlu. Göz alıcı tasarımlar, kusursuz yazılım altyapısı ile Mutlukobi bir web sitesinden tüm beklentilerinizi karşılıyor. Peki ya bu süreç nasıl işliyor?

Bunu alıyorum

Yirmeden fazla göz alıcı tasarım sizleri bekliyor. Seçeceğiniz tasarım, sizi yansıtmalı. Bu işin uzmanları tarafından tasarlanan kusursuz tasarımlardan birini seçmekle başlayın. Her tasarım, birşeyleri anlatıyor aslında. Renklere de çok takılmayın!

Özel hizmetler

Her tasarımın bir ham fiyatı vardır. Ek modüller ile tasarımınızı daha da özelleştirebilirsiniz. Özel hizmetlere diller, içerik entegrasyonu, logo tasarımı gibi birçok hizmet vardır.

Hosting seçimi

Her web sitesinin bir hosting (barındırma alanı) altyapısına ihtiyacı vardır. MutluKobi web siteleri için özel hazırlanan paketlerimizi tercih edebileceğiniz gibi kendinize ait farklı sunucularda da barındırabilirsiniz.

Domain seçimi

Mutlukobi tasarımlarını özelleştirirken sunulan domain hizmetinden yararlanarak alan adınızın güvenilir ellerde olmasını sağlayabilirsiniz.

Ne kadar?

Kusursuz MutluKobi tasarımları özelleştirirken güncel fiyatı sayfanın en üstünde bulabilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda şekillendirdiğiniz MutluKobi ödemesini kredi kartı veya banka havalesi ile yapabilirsiniz. Tamamını da ödeyebildiğiniz gibi, tasarım fiyatının %50'sini ön bedel olarak işlem yapabilirsiniz.

Daha özel tasarımlara ihtiyacım varsa

MutluKobi tasarımlarında kendi benliğinizi bulamadıysanız, özel çözümler için Doruk Dizayn'ı ziyaret edebilirsiniz.
Mutlukobi Lütfen bekleyin

Sayfa yükleniyor